ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ

Якщо ви вже проживаєте в GHOSTeL, прямуєте до нас чи плануєте зробити бронювання, будь ласка, ознайомтеся з нашими правилами. Вони були створені, щоб усі наші гості почувалися безпечно, відчували повагу та задоволення від перебування в хостелі.

Ідентифікація

НЕМАЄ ДОКУМЕНТУ = НЕМАЄ ДОСТУПУ = НЕМАЄ ВИКЛЮЧЕНЬ

Кожен гість повинен пред'явити документ, що посвідчує його особу – паспорт, водійське посвідчення, інший офіційний документ з фото. Неможливість/небажання засвідчити свою особу автоматично призводить до недопуску в приміщення хостелу.

GHOSTeL фотографує ваш документ та додає фото до реєстраційної картки гостя. Це робиться задля безпеки хостелу, персоналу та інших гостей.

Реєстрація заїзду

Поселення відбувається з 14:00. Гості можуть приїхати раніше і залишити в хостелі свій багаж, але доступ в кімнати можливий лише з другої години дня, після прибирання.

**Важливе зауваження** Крім випадків коли ви з компанією забронювали окрему кімнату повністю, ви можете поселитися в загальну кімнату тільки до 23:00. Більш пізнє поселення можливе тільки за попередньої згоди адміністратора хостела та за додаткову плату.

Реєстрація виїзду

Гості повинні забрати усі свої речі з кімнати та виїхати з хостелу до 12:00. Якщо вам треба залишити речі до від’їзду, зверніться до адміністратора. Зберігання багажу гостей безкоштовне. Якщо спізнюєтесь з реєстрацією виїзду, мусите заплатити за наступну ніч, отже попіклуйтеся про те, щоб прокинутись і зібратись вчасно!

Доступ в хостел

Рецепція хостелу працює цілодобово, тож вам треба просто подзвонити в двері, і адміністратор вам відчинить.

Поведінка гостей

Комфорт, спокій та безпека гостей GHOSTeL є найбільшим нашим пріоритетом. Будь-який гість, котрий, на думку нашого персоналу, порушує комфорт, спокій або безпеку інших гостей, персоналу, місцевих мешканців або завдає шкоди майну хостела, буде змушений негайно залишити хостел без повернення раніше сплачених коштів. Ми очікуємо від наших гостей поштивого ставлення до інших гостей, персоналу, місцевих мешканців та майна хостелу.

Гість повинен відшкодувати збитки, заподіяні внаслідок його неналежної поведінки протягом перебування в хостелі. У разі відмови відшкодувати збитки ми вимагатимемо відкриття кримінального провадження проти такого гостя.

Гостям забороняється впускати в будівлю, приміщення та кімнати хостела сторонніх осіб, що не проживають в хостелі. Будь-який гість, що привів до хостелу сторонню особу, буде негайно виселений без повернення раніше сплачених коштів.

Їжа та напої

В GHOSTeL заборонено брати їжу і напої, крім чистої води, до спальних кімнат. Будь-який гість, заскочений за споживанням їжі і напоїв в кімнаті, буде оштрафований на 200 гривень. У разі відмови сплачувати штраф, гість буде негайно виселений з хостелу без повернення раніше сплачених коштів.

Постільна білизна та рушники

Користування постільною білизною і рушниками входить у вартість проживання. За невикористання або неналежне використання постільної білизни передбачений штраф у розмірі 200 гривень. Рушник видається за запитом гостя під заставу у 50 гривень.

Змінне взуття

Ми дійсно дбаємо про чистоту, тож якщо ви забули взяти з собою капці, ви зможете придбати одноразові на рецепції.

Куріння

Для курців в GHOSTeL є спеціально відведене місце. В усіх інших приміщеннях хостелу куріння заборонене. Будь-який гість, заскочений за курінням в приміщенні хостелу буде оштрафований на 500 гривень. У разі відмови сплачувати штраф, гість буде негайно виселений з хостелу без повернення раніше сплачених коштів.

Наркотики

В Україні вживання наркотиків заборонене. Будь-який гість, заскочений або запідозрений у вживанні наркотиків, буде негайно виселений з хостелу без повернення раніше сплачених коштів.

Алкоголь

Вживати алкоголь дозволяється лише особам старше 18 років і тільки за межами хостелу. Вживання алкоголю в хостелі заборонене. Гості, заскочені за вживанням спиртного, можуть бути виселені з хостелу без повернення раніше сплачених коштів.

**Важливе зауваження** Якщо ви повертаєтесь в хостел у стані сильного алкогольного сп’яніння, адміністратор має право не пустити вас, тож попіклуйтеся про те, щоб стояти на ногах і поводитися пристойно.

Особисті речі

В GHOSTeL є сейф на рецепції, а також шафки для особистих речей в кожній кімнаті. Кожен гість особисто відповідає за збереження своїх речей, GHOSTeL не несе жодної відповідальності за втрату, викрадення чи пошкодження залишеного без нагляду майна гостя. Наші індивідуальні шафки достатньо великі для ваших особистих речей, але не достатньо для багажу, отже ми рекомендуємо мати з собою навісний кодовий замок для свого наплічника чи валізи.

Індивідуальні шафки

Усі кімнати в GHOSTeL обладнані індивідуальними шафками для особистих речей. Кількість шафок відповідає числу ліжок. Щоб скористатися шафкою, візьміть на рецепції ключ в обмін на 50 грн. депозиту. Депозит буде вам повернуто в обмін на ключ.

Режим тиші

Ми очікуємо від наших гостей поваги до своїх сусідів по хостелу та дотримання тиші з 23:00 до 7:00.

Дискреція

Усі бронювання залежать від наявності місць, GHOSTeL залишає за собою право відмовити у здійсненні будь-якого бронювання на власний розсуд. Адміністратори GHOSTeL також мають право відмовити у поселенні особам, що знаходяться у стані алкогольного/наркотичного сп’яніння, поводяться агресивно/неадекватно/підозріло або викликають в адміністратора будь-які сумніви щодо себе. GHOSTeL не поселяє місцевих.